Konkurs „Łubniańska Betlejka” rozstrzygnięty – 15 stycznia 2012r.

W niedzielę podczas uroczystego „Rodzinnego Kolęd Śpiewania” w GBP w Łubnianach odbyło się podsumowanie III edycji konkursu „Łubniańska Betlejka”. Jury w składzie: Helena Buchner – pisarka, malarka; Jerzy Czech – instruktor muzyczny, artysta; Ewa Trąbczyńska – twórczyni ludowa oceniło 32 Betlejki wykonane przez szkoły i przedszkola. wszystkim, którzy brali udział w konkursie gratulujemy pomysłowości, innowacyjności, kreatywności, oryginalności oraz zaangażowania. Zapraszamy do udziału w kolejnej IV edycji. Dziękujemy licznie zgromadzonej publiczności za wspólne śpiewanie kolęd.

Wyniki:

Miejsce

Kategoria

Wykonawca

Przedszkole/

/Szkoła

Opiekun

I miejsce

I

PP Kolanowice

PP Kolanowice

Teresa Michta

II miejsce

I

PP Dąbrówka Łubniańska

PP Dąbrówka Łubniańska

Bożena Oliwa

III miejsce

Za świeżość pomysłu i oryginalność

I

Sonia Zdero

Oliwia Wocław

Julia Świerc

Julia Skupińska

PP Kępa

Joanna Małek

Wyróżnienie

I

Marek Buchta

  PP Jełowa

Dorota i Joachim Buchta

Wyróżnienie

I

Tomasz Wierszak 5l.

Kępa

Izabela i Tadeusz Wierszak

I miejsce

II

Milena Krzyścin

Kl. II PSP Brynica

Katarzyna Krzyścin

I miejsce

II

Klasa I

PSP Brynica

Barbara Sagan

I miejsce

II

Klasa I

PSP Brynica

Barbara Sagan

II miejsce

II

Marcel Molek

Kl. III  PSP Jełowa

Justyna Kornek

II miejsce

II

Klasa I

PSP Łubniany

Gabriela Sygulka

II miejsce

II

Klasa II

PSP Brynica

Monika Stańska

II miejsce

II

Klasa III

PSP Brynica

Iwona Czech

III miejsce

II

Carmen Krause

kl. II PSP Jełowa

Justyna Kornek

III miejsce

II

Jakub Czapczyński

Kl. III  PSP Jełowa

Justyna Kornek

III miejsce

II

Koło Regionalne

PSP Łubniany

Katarzyna Matyjaszczyk

III miejsce

II

Natalia Kansy

Sebastian Kansy

Kl. I i III PSP Jełowa

Justyna Kornek

Wyróżnienie

II

Julia Cembolista

kl. I  PSP Jełowa

Justyna Kornek

Wyróżnienie

II

Sara Raczek

kl. I PSP Jełowa

Justyna Kornek

Wyróżnienie

II

Marysia Cyrys

kl. II PSP Jełowa

Justyna Kornek

Wyróżnienie

II

Roksana Mucha

kl. I  PSP Jełowa

Justyna Kornek

Wyróżnienie

II

Laura Buchta

kl. I  PSP Jełowa

Justyna Kornek

Wyróżnienie

II

Paulina i Wiktoria Sigburg

PSP Łubniany

Gabriela Sygulka

Wyróżnienie

II

Julia Szymańska

PSP Łubniany

Gabriela Sygulka

Biała Betlejka

Nagroda specjalna za świeżość pomysłu i oryginalność

II

Milena Krzyścin

Kl. II PSP Brynica

Katarzyna Krzyścin

Największa Betlejka

Nagroda specjalna

II

Piotr Wierszak

kl. II PSP Luboszyce

Izabela i Tadeusz Wierszak

I miejsce

III

Zuzanna Karwat

Kl. V  PSP Jełowa

Justyna Kornek

II miejsce

III

Paulina Buchta

Kl. V  PSP Jełowa

Justyna Kornek

II miejsce

III

Julia Patrzek

Kl. V PSP Brynica

Kornelia Patrzek

III miejsce

III

Klasa V

PSP Brynica

Mariola Czeszek

III miejsce

III

Klasa VI grupa A

PSP Brynica

Danuta Sudoł

Wyróżnienie

III

Klasa VI grupa B

PSP Brynica

Danuta Sudoł

Wyróżnienie

III

Łukasz Kokot

Kl. V  PSP Jełowa

Justyna Kornek