Rozdanie statuetek „ANIMATOR ROKU” – 14.04.2013 r.

dsc00536gal14.04.13dsc00173gal14.04.13

W niedzielny wieczór odbyła się uroczysta gala „ANIME 2013″, wręczania  statuetek „Animator Roku” w poszczególnych kategoriach.

W tym roku nominowani zostali do wyróżnienia: Danuta Cimoszczyk, Konrad Pietrek, Parafialny Zespół Caritas w Brynicy, Oliwia Gawlica, Dariusz Palt, Piotr Przybylski , Mirosław Małecki, Beata Urbanek, Helena Plotnik, Ks. Krzysztof Mróz, Firma OPOLGRAF, Firma SEGET, Firma DIAKÓW, Firma PAMAS, Firma PLASTODREW, Jarosław Janicki, Chór „CANTILENE” pod kierunkiem Joanny Dudy-Kot, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu.

Statuetki otrzymali:
dsc00443gal14.04.13Danuta Cimoszczyk – w kategorii – niezwykła postawa społeczna

 

 

 

 

dsc00433gal14.04.13Oliwia Gawlica – w kategorii – sport

 

 

 

 

dsc00449gal14.04.13Beata Urbanek – w kategorii – oświata

 

 

 

 

 
dsc00462gal14.04.14Mirosław Małecki – w kategorii  kultura – fotografia, dokument

 

 

 

 

dsc00456gal14.04.13Ks. Krzysztof Mróz – w kategorii – MECENAS KULTURY

 

 

 

 

 
dsc00427gal14.04.13Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DIAKÓW – Tadeusz Diaków – w kategorii –  biznes

 

 

 

 

 
dsc08168druk07.03.13Jarosław Janicki – w kategorii  kultura – twórca, poeta, pisarz, rysownik

 

 

 

 
dsc00470gal14.04.13Chór  „CANTILENE”  pod kierunkiem Joanny Dudy – Kot – w kategorii – promocja gminy

 

 

 

 

dsc00482gal14.04.13Nagroda specjalna: „Regionalny Konkurs Literacki

Ze Śląskiem na ty”
Gratulujemy wszystkim laureatom oraz nominowanym !

Organizatorzy:

Stowarzyszenie ANIMATOR
Łubniański Ośrodek Działalności Kulturalnej

Sponsorzy
Wójt Gminy Łubniany – Krystian Baldy
Bank Spółdzielczy w Łubnianach
Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej ECO-KOM Luboszyce – Piotr Cieślik
AUTO CZOK, Kępa –Bernard Czok
RUDATOM, Kępa – Dariusz Sznotala
Piekarnia Wodnicki w Kępie –  Leokadia i Andrzej Wodniccy & Syn
Krzysztof Rother – firma Szron-Bis

Podziękowania dla:

Ø  Sponsorów (w/w)

Ø  Organizatorów (n/w)

Ø  Piotra Cieślika – Przewodniczącego Stowarzyszenia „ANIMATOR”

Ø  Krystiana Czecha- dyrektora Łubniańskiego Ośrodka Kultury

Ø  Natalii Musiała

Ø  Aleksandry Dembowskiej

Ø  Róży Leja

Ø  Stefanii Fuhl

Ø Agnieszki Stasz

Ø  Anny Malek i  Zespołu Muzycznego

Ø  Fotografów

Ø  Mediów: Radio Plus Opole, Radio Opole, Gazeta NTO, Gazeta Echo Gmin Opolskich, Gazeta Beczka