Gminny Przegląd Twórczości Okresu Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku – 24.01.2014 r.

P1180762P1180629Tegoroczny Gminny Przegląd Twórczości Okresu Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2014 odbył się 24 stycznia. W południe dla kategorii: szkoły podstawowe, a po południu dla przedszkolaków, które licznie przybyły ze swoimi rodzicami.

W przeglądzie brało udział łącznie 25 podmiotów występujących w kategorii –szkoły podstawowe – 20  (3 Jasełka i17 Pieśń Bożonarodzeniowa) oraz 5 podmiotów w kategorii przedszkola (4 Jasełka i 1 Pieśń Bożonarodzeniowa)

Jury w składzie:

  1. Dr Mariusz Pucia – muzykolog – prac. Naukowy UO Wydziału teologicznego
  2. Krystian Czech – dyrektor ŁOK

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiło przyznać następujące miejsca:

W kategorii Jasełka – szkoły podstawowe

        I miejsce Klasa  I  PSP w  ŁUBNIANACH opiekun Katarzyna Matyjaszczyk

        I miejsce  Zespół  klas I- VI z PSP w BRYNICY  opiekun Barbara Sagan

       III miejsce Klasa II  PSP w ŁUBNIANACH opiekun Jolanta Jamińska

W kategorii Pieśń Bożonarodzeniowa (kolędy i pastorałki)- szkoły podstawowe

          I miejsce  Milena Krzyścin z kl. V PSP w BRYNICY -opiekun Danuta Sudoł

         II miejsce Dominika Nawrat z kl. VI B PSP w ŁUBNIANACH – opiekun K.

         Chaliński

          II miejsce Aleksandra Pilipowska z kl. VI B PSP w ŁUBNIANACH-opiekun K.

         Chaliński

         III miejsce ZESPÓŁ „GWIAZDECZKI” PSP w ŁUBNIANACH-  Wanessa Sowa,

         Emilia  Trela, Wiktoria Bacajewska i Oliwia Król – kl. II opiekun –Krzysztof

         Chaliński

III miejsce Zespół wokalno-instrumentalny: Rafaela Brixy, Oliwia Cyris, Natalia Frimark, Paulina Passon, Sara Matuszczyk, Kamila Makiolczyk, Karolina Kornek z kl. I-III z PSP w LUBOSZYCACH  opiekun Gabriela Dworakowska

         III miejsce  Klasa III PSP w ŁUBNIANACH – opiekun -Gabriela Sygulka

         III miejsce Andrzej Poliwoda z  kl. III   PSP w  ŁUBNIANACH -opiekun– Gabriela

         Sygulka

         III miejsce Dawid Nawrat z kl. III PSP ŁUBNIANACH opiekun – Gabriela Sygulka

        Wyróżnienie –

        Wyróżnienie – Duet: Roksana Krafczyk, Nikola Lerche  z kl. III PSP

    w  ŁUBNIANACH opiekun – Gabriela Sygulka

        Wyróżnienie – duet Aleksandra Pilipowska i Julia Leibig kl.VI B PSP w Łubnianach

                 opiekun –Krzysztof Chaliński

W kategorii JASEŁKA – przedszkola

         I miejsce PUBLICZNE PRZEDSZKOLE w Kępie –opiekun: Joanna Małek ,

            Dorota Czech

          I miejsce Grupa starszaków z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA w ŁUBNIANACH –   

            opiekun – Ewa Trojok

         I miejsce  Grupa 3-6 latków z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA w Dąbrówce

            Łubniańskiej –  opiekun: Izabela Oleksowicz

         I miejsce Grupa średniaków i starszaków z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA

             w Brynicy –  opiekun: Ewelina Ciurlok, Katarzyna Herbst, Ewa Mudrecka