Gminny Przegląd Twórczości okresu Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku – 16.01.2015

IMG_4331IMG_4346W piątek o godz. 10:00 rozpoczął się przegląd dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum. Natomiast o godz. 16:00 w przeglądzie brały udział przedszkolaki, które zgłosiły się  z Przedszkola w Brynicy oraz z Łubnian. W jury zasiedli pracownicy Łubniańskiego Ośrodka Kultury: dyrektor – Krystian Czech, Teresa Warzyc – animator w dziale organizacji imprez oraz Katarzyna Pech – animator społeczności lokalnych, (nowy pracownik w Bibliotece w Luboszycach). Przegląd poprowadził Krystian Czech – dyrektor. Nagrody ufundowane zostały przez wójta gminy Łubniany.

IMG_4349IMG_4399IMG_4411IMG_4412IMG_4450IMG_4645IMG_4654IMG_4692IMG_4792IMG_4829IMG_4876IMG_4769

WyNiKi:

Do przeglądu zgłosiło się łącznie 17 wykonawców.

Jury w składzie:

Krystian Czech – Dyrektor ŁOK – muzyk

Teresa Warzyc – animator  – pracownik ŁOK

Katarzyna Pech – animator – pracownik ŁOK

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji postanowiło przyznać następujące miejsca:

 

W kategorii Jasełka – szkoły podstawowe:

 

I miejsce Klasa  II  Publicznej Szkoły Podstawowej w  Łubnianach opiekun

Pani Katarzyna Matyjaszczyk

I miejsce  Zespół  klas I- VI z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brynicy

opiekun Pani Barbara Sagan

III miejsce Klasa III Publicznej Szkoły Podstawowej w Łubnianach opiekun

Pani Jolanta Jamińska

 

W kategorii Pieśń Bożonarodzeniowa (kolędy i pastorałki)- szkoły podstawowe:

  • Zespoły

 

I miejsce Zespół „Czterolistne” z Publicznej Szkoły Podstawowej w

Łubnianach  -opiekun Pan Krzysztof Chaliński

I miejsce Zespół „Triolki” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Luboszycach –

opiekun Pani Gabriela Dworakowska

II miejsce Klasa  II z Publicznej Szkoły Podstawowej w  Łubnianach opiekun

Pani Katarzyna  Matyjaszczyk

II miejsce Klasa I b  z  Publicznej Szkoły Podstawowej w Łubnianach  –

opiekun Pani Gabriela Sygulka

II miejsce zespół w składzie: Sybilla Bartyla, Natalia Bort i Natalia Wiesner

z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brynicy –opiekun Pani Barbara Sagan.

III miejsce Klasa I a z Publicznej Szkoły Podstawowej w Łubnianach  –

opiekun Pani Małgorzata  Sygulka- Dunat

Wyróżnienie– Zespół w składzie: Weronika Szędzielorz, Liliana Koziol i Maja

Kępa –Danek – opiekun Pani Gabriela Sygulka

 

  • Duety

I miejsce Michaela i Kamil Kochanek z Publicznej Szkoły Podstawowej

w  Jełowej oraz Publicznego Gimnazjum w Biadaczu – opiekun

Pani Teresa Steuer

Wyróżnienie Aneta Borosz i Mateusz Buchta z Publicznej Szkoły

Podstawowej w Łubnianach  -opiekun Pani Gabriela Sygulka

Wyróżnienie  Paweł Langos, Oliwier Sowa z Publicznej Szkoły Podstawowej

w Łubnianach  -opiekun Pani Gabriela Sygulka

 

  • soliści

I miejsce Milena Krzyścin z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brynicy –

opiekun Pani Barbara Sagan

I miejsce Aleksandra Pilipowska z Publicznego Gimnazjum w Biadaczu –

opiekun Pani Gabriela Dworakowska

 

  • W kategorii Jasełka – przedszkola

I miejsce Publiczne Przedszkole w Łubnianach – opiekun Pani Katarzyna

Krzyścin

I miejsce Publiczne Przedszkole w Brynicy – opiekun Pani  Ewa Mudrecka

i Pani  Ewelina Ratuszny