Zajęcia piłkarskie w naszej gminie

SOCCER COLLEGE zaprasza!

 

SOCCER COLLEGE to grupa młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy pragną zmienić dzisiejszy obraz aktywności fizycznej współczesnej młodzieży. Obserwacje i zdobyte doświadczenie uzmysłowiły nam, że poziom psycho-fizyczny z roku na rok obniża się, a zainteresowanie sportem dzieci i młodzieży jest coraz mniejsze. Wiele mówi się o chorobach cywilizacyjnych, ale konkretnych działań zapobiegawczych jest zdecydowanie zbyt mało. TRZEBA TO ZMIENIĆ !

Naszym celem jest stworzenie nowoczesnego modelu kształtowania młodych umysłów, zerwanie z dzisiejszymi schematami myślenia oraz wpajaniu wartości i zasad stanowiących fundament kształtowania odpowiednich nawyków pracy nad własnym „ja” i dążenia do ciągłego doskonalenia się i realizacji. Życie jest w Naszych rękach i trzeba walczyć, a bez odpowiedniego przygotowania oraz podejścia jest to w dzisiejszych czasach bardzo trudne. Nasza koncepcja obejmuje stworzenie czterech grup wiekowych:

– Grupa przedszkolaków 4-5 lat
– Grupa skrzatów, czyli dzieci z klas I-III szkoły podstawowej
– Grupa młodzików, czyli dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej
– Grupa trampkarzy, czyli dzieci – młodzież gimnazjalna

Ważnym elementem naszego programu jest stosowanie zasady prowadzenia zajęć o tej samej porze dla wszystkich grup wiekowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwym stanie się realizowanie celu, który polegać ma na integracji nie tylko najmłodszych mieszkańców Gminy, ale też ich rodziców, którzy jak mamy nadzieję będą aktywnie angażować się w sportowe wysiłki swoich pociech. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską, której nie jest obca praca z dziećmi i młodzieżą.

Nasze metody pracy oparte są na sprawdzonych wzorach wywodzących się z wysoko usportowionych krajów Europy Zachodniej, które z bardzo dobrym skutkiem rozwijają zdolności psycho-motoryczne młodych adeptów sportu. Stosując metody zabaw i gier ruchowych chcemy kształtować nie tylko kondycję sportową, ale również odpowiednie wzorce zachowania dotyczące m.in.. współdziałania w grupie.

Więcej informacji w każdej szkole i przedszkolu na terenie całej Gminy Łubniany.
Ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres e-mail.
sport4healthp.bzdega@gmail.com

Skip to content