Zapraszamy na warsztaty teatralne z zawodowym aktorem!

 Zapisy na

Warsztaty Teatralne !!!

 

Łubniański Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w warsztatach teatralnych, które przygotowujemy dla dzieci i młodzieży, ale także osób dorosłych, również  starszych – szczególnie seniorów. Dla ułatwienia możliwości korzystania z oferty proponowanych zajęć będziemy starać się organizować  je w różnych miejscach, w tych miejscowościach na terenie gminy, w których znajdują się  odpowiednie warunki lokalowe: między innymi Łubniany GBP/ŁOK ; Brynica świetlica OSP;  Kolanowice – świetlica wiejska; Kępa – świetlica.

 

Warsztaty nauczą:

 

– pokonać nieśmiałość i stres

– odkrywać swoje możliwości aktorskie
– świadomie używać emocji
– działać z twórczymi ludźmi

– odkryć piękno własnego wnętrza

 

 

W ramach warsztatów planujemy opracowanie jednego  co najmniej spektaklu, który zaprezentowany będzie na zakończenie programu (maj/czerwiec 2012)

Zajęcia oparte m.in. na technice świadomej improwizacji opracowanej i wykorzystywanej w najlepszych szkołach aktorskich w USA. Poznamy improwizację jako podstawowy element warsztatu aktorskiego, podstawowe techniki aktorskie, nauczymy się  kreatywnego skupienia i BĘDZIEMY SIĘ DOBRZE BAWIĆ!

 

Zajęcia prowadzi zawodowy aktor – Tomasz Stochniał, znany miedzy innymi z ról w serialach Barwy szczęścia, Plebania, M jak miłość !

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 77/4215096 ; lub lodzk@interia.pl

 

Krystian Czech – dyrektor Łubniańskiego Ośrodka Kultury