Zaproszenie

mirek-maleckiDyrektor Łubniańskiego Ośrodka Kultury zaprasza na spotkanie z gościem specjalnym – Mirosławem Małeckim: “O postaci IKCELAM – jego pasji i życiu”, jest to impreza organizowana w ramach cyklu spotkań  “Portret mówiony”. Mirek opowie o swoich etapach w życiu, czyli o kolarstwie, Związkach Zawodowych, Disc Jockey’owaniu oraz o fotografice. Spotkanie odbędzie się w piątek – 8 lutego o godz. 17:00 w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej.

_WIC2047GAL5ii08fotoWC Na spotkaniu obecni będą również przyjaciele i znajomi Mirka: Wojciech Kwiecieńvice mistrz świata w kolarstwie szosowym w kategorii Masters; Marian Klusik – kolarz, zawodnik Legii Warszawa; Bogdan Nowak z Bolesławcatwórca glinoludów, był 16 lat osobistym asystentem Marcela Marceau:

“16 lat współpracy z Marcelem Marceau to nie tylko możliwość podpatrzenia doskonałego warsztatu u mistrza i rozwijania własnego talentu, to także – jak mówi sam Bogdan Nowak – niezwykła przyjemność obcowania z wielkim artystą, ale przede wszystkim z wielkim człowiekiem.

Pantomima to według Bogdana Nowaka pokonywanie barier, sztuka odkrywania samego siebie i sztuka odnajdowania harmonii z otaczającym światem.” (źródło: http://www.villaambasada.pl/)

Skip to content