Wakacje 2013 w Bibliotece w Brynicy

Wakacje 2013 w Bibliotece w Brynicy dobiegły końca. Zajęcia odbywały się przez cały miesiąc lipiec od poniedziałku do czwartku. Spotkania przygotowane były z myślą o dzieciach w wieku szkolnym.
W ramach jednomiesięcznego cyklu wakacyjnego dzieci miały urozmaicony program. Nie zabrakło zajęć edukacyjnych, plastycznych, różnego rodzaju konkursów, a także turnieju w tenisa stołowego tak aby każde dziecko znalazło coś miłego dla siebie.
Podczas zajęć realizowany był również konkurs poszukiwania „Łubniańskiego Skarbu”. Każdy uczestnik otrzymywał codziennie zestaw pytań, na które musiał poprawnie odpowiadać. Za poprawne odpowiedzi  otrzymywał punkty, które w końcowym etapie konkursu wskażą zwycięzcę zabawy. Główną nagrodą był tablet, ale  też inne nagrody za pozostałe miejsca.  Zwycięzcą konkursu został Mateusz Wiesner.
Biblioteka Publiczna w Brynicy dziękuje wszystkim dzieciom za miło spędzony czas w wakacje, zaprasza do korzystania z biblioteki i życzy dobrych wyników w nauce w nowym roku szkolnym.
IMG_4959IMG_4958

Skip to content