„Wszystko dla Kobiet w Bibliotece” oraz prezentacja publikacji “Obrazy i słowa o gminie Łubniany” w Brynicy – 11.03.2014

img_5754img_577711 marca, Biblioteka Publiczna w Brynicy zorganizowała wyjątkowe spotkanie z okazji Święta Kobiet. Pod nazwą „Wszystko dla Kobiet w Bibliotece”, kryły się kosmetyczne niespodzianki, przygotowane przez panie: konsultantki firmy Oriflame – Natalię Kurc  i Karolinę Górską. Oprócz zgłębienia wiedzy z zakresu kosmetologii, każda z pań przybyłych do biblioteki, mogła skorzystać z darmowego zabiegu nawilżającego peelingu dłoni. Taki zabieg ma na celu pełne ożywienie skóry dłoni, poprawę paznokci oraz wprowadzenie w stan relaksu i odprężenia. Podczas spotkania odbyła się również prezentacja realizowanego przedsięwzięcia –  publikacji “Obrazy i słowa o gminie Łubniany – próba monografii historyczno-kulturowej”.

eu-logo-dofinansowanie

img_5790img_5794Kolejnym gościem wieczoru zaszczyciła nas pani Janina Gędźba – mieszkanka Łubnian, która jest pisarką wierszy dla dzieci i dorosłych jak i również artystką ludową. Pani Janina zaprezentowała swoje prace wykonane ręcznie. Pasja rękodzieło – to różnorodne techniki wyrobu rzeczy użytkowych, codziennych, którym pasja nadaje odświętny, efektowny, artystyczny charakter. Każda z technik, które pokazywała są bardzo pracochłonne i czasochłonne. Jednak jak sama pani Janina mówi, że lubi to co robi i sprawia jej to samą przyjemność. Biblioteka Publiczna w Brynicy składa serdeczne podziękowania paniom za przyjęcie zaproszenia oraz wszystkim osobom za przybycie.

Aneta Sowa