Gratulacje


Miło nam poinformować, że Pan mgr inż.  Piotr Cieślik, właściciel, prezes Przedsiębiorstwa Inżynierii Komunalnej Ecokom Sp z o.o z Luboszyc otrzymał w dniu wczorajszym platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji.

Platynowe, złote i srebrne Laury Umiejętności i Kompetencji  przyznawane są już od 28. lat. dla przedsiębiorców i osób zasłużonych dla regionu. Nagrody przyznaje Opolska Izba Gospodarcza. Finał tegorocznej edycji odbył się w Filharmonii Opolskiej.

Laury Umiejętności i Kompetencji to nagroda mająca ogólnopolski a nawet europejski wymiar pomimo swoich regionalnych korzeni.

Od 1992 roku przedstawiciele Regionalnej Rady Gospodarki przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach wspólnie z Zarządem Telewizji Polskiej S.A. oddział terenowy w Katowicach, redakcje : Radia Katowice S.A. i Trybuny Śląskiej – postanowili co roku nagradzać Laurami Umiejętności i Kompetencji nieprzeciętnych menedżerów, firmy, organizacje i instytucje, które wprowadzają skuteczne rozwiązania restrukturyzacyjne i torują drogę nowoczesnej gospodarce rynkowej, a także autorytety moralne i najwybitniejszych reprezentantów nauki, oświaty, kultury i sztuki. Pan Piotr Cieślik  jest zaangażowany także między innymi w wspieranie kultury i oświaty w Gminie Łubniany. Jest też prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Inicjatyw Kulturalnych w Gminie Łubniany ANIMATOR.

GRATULUJEMY!