Aktualności / Imprezy

***

20150810_113416Łubniański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na atrakcje, które zostały przygotowane z myślą o wakacjach. Zapraszamy do bibliotek w godzinach ich na otwarcia. Świetną atrakcją jest również wyjazd na teren jednostki wojskowej w Brzegu na „Piknik na Florydzie”, który odbędzie się 14 lipca. W miesiącach lipcu i sierpniu na zajęcia otwarte zapraszają: pani Urszula Polok z Gminnej Biblioteki Publicznej w Łubnianach oraz pani Katarzyna Pech, która prowadzi zajęcia dla dzieci w sali w Luboszycach. A już w sierpniu ruszają półkolonie artystyczne w filii bibliotecznej w Luboszycach dla dzieci w wieku 6-12 lat. (Wiecej informacji oraz karty zgłoszeniowe już wkrótce do pobrania na stronie ŁOK).

floryda

 

***

UWAGA!!! Do Rodziców i Dzieci, uczęszczających na zajęcia Muzycznej Akademii Młodego Artysty – MAMA

Zajęcia zostają przeniesione do pani Kamili Dauksz. Dotychczasowy program (dzieci w wieku 3-7) będzie realizowany w ramach szkoły śpiewania “Szkółka Kukułka” – środa, godzina 17:00

Założenia programowe “MAMY” i “Szkółki Kukułki” są bardzo podobne, stąd zmiana nie będzie miała zasadniczo wpływu na kształt i zakres  nauczania.

***

UWAGA !

Z powodu choroby instruktora zajęć plastycznych,  KOLOROWA JASKINIA chwilowo nieczynna.

Zapraszamy na zajęcia plastyczne do Biblioteki do Luboszyc w czwartki o godz. 16:00.

***

Podane w kalendarzu imprezy są organizowane bądź współorganizowane przez Łubniański Ośrodek Kultury i Gminną Bibliotekę Publiczną.

Udział w imprezach organizowanych przez ŁOK i GBP jest jednocześnie zgodą na publikację zdjęć z imprez.