Turystyka i Rekreacja

“Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)  i okolice”

W związku z trwająca sytuacją epidemiczną wyjazd to Trójmiasta prawdopodobnie odbędzie się w innym terminie.

Zapraszamy do udziału w naszym dorocznym największym wydarzeniu turystycznym ph. “Kultura w turystyce – poznajemy niezwykłe zakątki Polski”.  W dnia 20-23 sierpnia na prośbę naszych mieszkańców zaangażowanych w to doroczne przedsięwzięcie informujemy, że  w tym roku odwiedzamy  “Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)  i okolice”.

 

 

„Szlakiem Chopinowskich Nut” 23-25 sierpnia 2019

Było… minęło można by rzec w skrócie, lecz wycieczka śladami Chopina to głębsze przeżycie. Zorganizowana przez Łubniański Ośrodek Kultury zasługuje na chwilę nostalgicznych wspomnień. Będąc w Żelazowej Woli mieliśmy okazję wysłuchać utworów Chopina w wykonaniu znakomitego japońskiego młodego pianisty. Dzień później, w Warszawskich Łazienkach koncertu rosyjskiego muzyka, uczestnika Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie. Do perfekcji zaplanowany program, miła i sympatyczna atmosfera, pozwoliła nam przenieś się w tamtą epokę.

 

Krystyna Kansy

 

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom tej imprezy za udział. Sierpniowe imprezy kulturalne w pisały się na stałe do naszego kalendarza dorocznych wydarzeń. Wieloletnie doświadczenia w organizacji seminaryjno-turystycznych przedsięwzięć organizowanych przez Łubniański Ośrodek Kultury pozwalają nam( mam taką nadzieję) w pełni zaspokoić oczekiwania osób, które korzystają z tej oferty. Jeszcze w tym roku bardzo chcielibyśmy – zresztą na prośbę uczestników ostatniej wycieczki – , dokończyć chopinowską przygodę. Ten wyjazd planujemy zrealizować po koniec października. Miejscem docelowym będą Duszniki. Tam bowiem przebywał Fryderyk Chopin w celu podratowania swojego zdrowia.

Serdecznie pozdrawiam – Krystian Czech.


Znalezione obrazy dla zapytania poznań i okolice

Ziemia Wielkopolska – Poznań i okolice 23 – 26 sierpnia 2018

Jak co roku, w sierpniu, zapraszamy do  udziału w naszej stałej w imprezie kulturalno-turystycznej. Tym razem celem wyjazdu jest poznanie kultury i historii Ziemi Wielkopolskiej, najbardziej znanych jej zabytków oraz stolicy  Poznania i okolic. Przedsięwzięcie organizowane jest przy współpracy z opolskim oddziałem Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsc: telefon 889 688 243 i 889 289 707.

Program wycieczki: kliknij, by pobrać.

Skip to content