Fotograficzne wakacje z aplikacją w tle

Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych zaprasza wszystkich zainteresowanych zarówno fotografią jak i turystyką, zabytkami i przyrodą do udziału w konkursie fotograficznym

„Fotograficzne wakacje z aplikacją w tle”

Jeśli potraficie zachwycić się pięknem naszych opolskich krajobrazów, przyrodą, którą napotkacie na swoich turystycznych ścieżkach, historią spoglądającą na nas z każdego zakątka naszej krainy, a jeszcze do tego potraficie to uchwycić na zdjęciach – ten konkurs jest skierowany właśnie do WAS.

Fotografie zgłaszane do konkursu mają przedstawiać obiekt lub obiekty (np. przyrodnicze, zabytkowe) znajdujące się w aplikacjach mobilnych: „Stobrawski Park Krajobrazowy”, „Park Krajobrazowy Góra Św. Anny” oraz „Park Krajobrazowy Góry Opawskie”. Obiekty o których mowa powyżej można znaleźć w aplikacjach w zakładkach „Mapa parku” oraz „Przyroda” i „Zabytki”. Termin nadsyłania prac do 21 września 2020 r. na adres e-mail konkurs.zopk@gmail.com Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć pod adresem www.zopk.pl (regulamin, oświadczenia RODO, karta zgłoszeń).

Zachęcamy wszystkich (nie tylko „konkursowiczów”) do aktywnego wypoczynku w parkach krajobrazowych Opolszczyzny: Stobrawskim Parku Krajobrazowym,  Parku Krajobrazowym „Góry Opawskie” i „Góra św. Anny”,  a dla lepszego ich poznania proponujemy  skorzystanie z informacji zawartych w darmowych aplikacjach mobilnych ZOPK.